Zagęszczarki do gruntu, ubijaki, stopy wibracyjne - maszyny budowlane

Zagęszczarki do gruntu marki LUMAG Germany

Każdy budowlaniec z pewnością potwierdzi, że zagęszczarki gruntu LUMAG to niezwykle przydatne maszyny. Dzięki nim można bowiem w szybki sposób ubić piasek, ziemię, beton czy inny rodzaj podłoża, osiągając tym samym wysoką nośność powierzchni, zmniejszenie jej porowatości oraz wrażliwości na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych.

Do czego przyda się zagęszczarka LUMAG?

Wbrew pozorom tego typu urządzenia nie są wykorzystywane tylko przez profesjonalne ekipy budowlane. Jeśli mamy do wykonania jakieś prace w ogrodzie wymagające uprzedniego przygotowania gruntu, to zagęszczarka do ziemi z pewnością ułatwi nam zadanie! Z jej pomocą szybko ubijemy piasek pod ścieżkę z kostki brukowej czy żwiru. Odpowiednio przygotowana ziemia będzie bardziej odporna na działanie wody i mrozu i nie zapadnie się nawet po wielu latach.

Jakie urządzenie do wzmacniania gruntu wybrać?

W ofercie firmy LUMAG znajduje się różnorodne ubijaki do ziemi. Przed dokonaniem decyzji o zakupie warto wziąć pod uwagę rodzaj i zakres planowanych przez nas prac. Wybierając urządzenie dowiedzmy się, jakie podłoże jest w naszym ogrodzie. Do gruntu o rzadkiej konsystencji, czyli np. piasku, polecamy mocniejsze maszyny. Trudno dostępne miejsca będą wymagały sprzętu o małych gabarytach, z kolei do dużych powierzchni trzeba zakupić maszynę wyposażoną w większe płyty.

Zagęszczarka - ubijak dla początkujących i profesjonalistów

Oferujemy zagęszczarki do gruntu firmy LUMAG, które cieszą się prawdziwym uznaniem wśród specjalistów z branży budowlanej i ogrodniczej. Nic dziwnego, że te niepozorne maszyny mają taką renomę - w końcu niemiecki producent wykorzystuje w swoich projektach najnowsze technologie i wysokiej jakości komponenty. Jako autoryzowany dystrybutor marki oferujemy pełną gamę urządzeń o masie od 60kg do 300kg. Można je używać w ogrodnictwie i budownictwie tak na różnego rodzaju glebach, jak i kostkach brukowych. Łatwość obsługi i wysoka wydajność sprawiają, że ubijakiem do ziemi LUMAG bez problemu posłuży się profesjonalista i początkujący. Do każdej z maszyn dołączamy zabezpieczające przed uszkodzeniami chodnika gumowe maty.

Podkategorie