Szanowni Klienci! Informujemy, że zamówienia z naszego sklepu internetowego obsługiwane są na bieżąco. Wszystkie maszyny są dostępne na stanie i ich dostawa realizowana jest bez opóźnień. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zamiatarki spalinowe, odkurzacze do liści

W tej kategorii naszego asortymentu mogą zapoznać się Państwo z urządzeniami wykorzystywanymi w celu usunięcia chwastów, liści, śniegu, a nawet odpadów. Wykorzystywane są do tego zamiatarki, które można z powodzeniem stosować na różnych nawierzchniach - od betonu, przez bruk, chodnik bądź asfalt. Jednocześnie dzięki niewielkiemu naciskowi szczotek, nie uszkodzą one żadnego z tych materiałów. Niezależnie od wybranego modelu, wszystkie posiadają praktyczny pojemnik na odpady o dużej pojemności, dzięki czemu nie będą musieli Państwo przerywać prac.

Nasz sklep internetowy poleca zamiatarki spalinowe producenta LUMAG, które są wyposażone w dwa koła podporowe oraz pług ze wzmacnianym lemieszem. Oferujemy także odkurzacze do liści z w budowanym rozdrabniaczem do gałęzi. Radzi on sobie nawet z trudnodostępnymi miejscami.