Tarcze diamentowe

Zarówno w specjalistycznej, jak i amatorskiej skrzynce z narzędziami powinny znaleźć się wysokiej klasy tarcze diamentowe, które okażą się niezbędne podczas prowadzenia wielu prac budowlanych oraz remontowych. Proponujemy szeroki wybór produktów o zróżnicowanym przeznaczeniu, w wielu rozmiarach do wyboru. Umożliwiamy w ten sposób wybór najlepszego rozwiązania.

W ofercie znajdziesz tarcze do przecinarek o średnicy 350 oraz 450 mm. Przeznaczone są do precyzyjnego cięcia materiałów budowlanych wykonanych z kamienia, betonu czy kostki brukowej. Poszczególne modele mogą zostać użyte nie tylko do cięcia, ale także wygładzania czy szlifowania poszczególnych materiałów.

Tarcza diamentowa charakteryzuje się wysoką wydajnością i jakością cięcia, dzięki czemu z powodzeniem znajduje zastosowanie w branży budowlanej oraz instalacyjnej. Wyróżnia ją nie tylko trwałość, ale także wysoki poziom skoncentrowania diamentu. W ten sposób znakomicie radzi sobie podczas przecinania nawet bardzo twardych tworzyw.