Koparki łańcuchowe

Oferujemy profesjonalne koparki łańcuchowe marki LUMAG, gotowe do prowadzenia prac na terenie ogrodów, placów budowy czy wokół posesji. Służą przede wszystkim do wykonywania wykopów pod instalacje elektryczne oraz systemy nawadniania. Oba modele widoczne w naszej ofercie posiadają modne silniki benzynowe pozwalające na prowadzenie wykopów w sposób szybki i jednocześnie wydajny.

Konstrukcja koparki łańcuchowej została przemyślana w taki sposób, aby minimalizować uszkodzenia gruntu wynikające z prac ziemnych. W ten sposób możliwe jest wykonanie dokładnie takich otworów pod instalacje czy nawodnienie, jaką są niezbędne, bez szkody dla trawnika czy gruntu.

Koparka łańcuchowa LUMAG jest znana z wykorzystania trwałych komponentów. Zaopatrzona w łańcuch z ostrzami wykonanymi z węglika spiekanego wykazuje wysoką odporność na ścieranie. Dzięki specjalnej budowie możliwe jest prowadzenie prac także w trudno dostępnych, wąskich miejscach. Sprzęt charakteryzuje również łatwości obsługi – do prowadzenia maszyny wystarczy jedna osoba.